Zabiegi dermokosmetyczne

Xylogic Anti Age - zabieg ujędrniający z acerolą .

Połączenie witaminy C z ekstraktem z miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba) stanowi doskonałą synergiczną kombinację, aby jeszcze skuteczniej zapobiegać starzeniu się skóry. Wyciąg z miłorzębu japońskiego wspomaga nawilżenie skóry, wzmacnia i uszczelnia naczynia krwionośne, a flawonoidy w nim zawarte skutecznie eliminują wolne rodniki.
 
Expresowy 150
Podstawowy 200
Rozszerzony 230

Xylogic Anti-Redness  - zabieg uszczelniający naczynia krwionośne.

Odpowiedni dobór składników oraz unikalne receptury stanowią nie tylko doskonałą profilaktykę dla skóry naczyniowej, ale także aktywnie redukują istniejący rumień i zaczerwienienia. Preparaty zastosowane w zabiegu redukują rumień i zapobiegają pękaniu naczynek.
Expresowy 150
Podstawowy 200
Rozszerzony 230
 

Xylogic Depigmentation - zabieg na przebarwienia.

Dzięki synergii działania substancji aktywnych w produktach linii Xylogic depigmentation przebarwienia ulegają redukcji.
Skóra odzyskuje jednolity koloryt, a dzięki właściwościom nawilżającym i regenerującym preparaty przywracają skórze gładkość i witalność.
 
Expresowy 150
Postawowy 200
Rozszerzony 250
 

ZAPRASZAMY NA NOWE ZABIEGI
Exuviance Professional

Exuviance Professional to linia przeznaczona do profesjonalnej pielęgnacji medycznej w gabinetach kosmetycznych i kosmetyczno-lekarskich.

Wyjątkowa siła Exuviance to:

1.Molekuły piękna - nowatorskie, opatentowane składniki aktywne o medycznej skuteczności, potwierdzonej w badaniach klinicznych.

2. Kosmetyczna przyjemność stosowania – wyciągi z alg, bogactwo ekstraktów roślinnych, delikatne cytrusowo-kwiatowe zapachy.

3. Siła i bezpieczeństwo – kompleksy amfoteryczne – unikalna technologia transportu substancji aktywnych do głębi skóry- profesjonalizm – rekomendowane wyłącznie przez specjalistów, dostępne tylko w gabinetach kosmetycznych i kosmetyczno-lekarskich.

Zabieg Exuviance Extra – twarz/oczy/szyja/dekolt /300
Zabieg Exuviance – twarz/szyja/dekolt /250

Zabieg Exuviance na okolicę oczu /100
2013 - kluburody.pl | Polityka Cookies

Projekt: bxmmultimedia