Nowości

OLAPLEX
Rewolucja w koloryzacji włosów dostępna w Klubie Urody

System pielęgnacji włosów OLAPLEX stosuje się w trakcie zabiegu koloryzacji w salonie. Został stworzony, aby replikować i regenerować mostki dwusiarczkowe włosów, które ulegają zniszczeniu lub zerwaniu w trakcie zabiegów chemicznych takich jak koloryzacja, rozjaśnianie, działanie wysokiej temperatury czy też poprzez uszkodzenia mechaniczne. Dzięki unikalnej, opatentowanej formule, Olaplex odbudowuje zerwane mostki dwusiarczkowe włosów sprawia, że są one zregenerowane, miękkie, gładkie i idealnie błyszczące już po jednym zabiegu. System Olaplex umożliwia radykalną zmianę koloru włosów pozostawiając je w idealnej kondycji. Dzięki zabiegowi Olaplex, znana celebrytka – Kim Kardashian zmieniła kolor włosów bez niszczenia ich struktury. Żaden z produktów Olaplex nie zawiera silikonów, siarczanów, ftalanów, DEA, aldehydów, glutenu i nigdy nie był testowany na zwierzętach.
Zapraszamy


PIELĘGNACJA MOROCCANOIL
Produkty Moroccanoil są zjawiskiem piękna, które może wszystko.

Rozpoznawalne wśród czołowych stylistów, gwiazd oraz kobiet na całym świecie, jako niezbędny element przygotowania włosów do stylizacji, bez którego żadna kobieta nie może się obejść.
Produkty Moroccanoil w sposób kompletny przywracają kondycję Twoich włosów dzięki recepcturze, która przywraca włosą utracone proteiny dla ich wzmocnienia, kwasy tłuszczowe, olejki Omega-3 i witaminy dla większego połysku oraz antyoksydanty dla lepszej ochrony.
Producenci Moroccanoil to pasjonaci zdrowych, naturalnie pięknych włosów podkreślających każdy styl, zapewniających nieskazitelność każdego kosmyka włosów. Dostarczają efektywne i innowacyjne rozwiązania w pielęgnacji włosów.
Oryginalna Kuracja Moroccanoil to rewolucyjny preparat, który stworzył nową, bazującą na olejkach, kategorię pielęgnacji włosów i samodzielnie wykreował światowy szum wokół olejku arganowego. Nadzwyczajna formuła, która jest zasadniczym podkładem do stylizacji włosów, ich odżywienia i luksusowego, wzmacniającego połysk ostatecznego wykończenia.
NOWE ZABIEGI Exuviance Professional

Exuviance Professional to linia przeznaczona do profesjonalnej pielęgnacji medycznej w gabinetach kosmetycznych i kosmetyczno-lekarskich.
Wyjątkowa siła Exuviance to:
1. Molekuły piękna - nowatorskie, opatentowane składniki aktywne o medycznej skuteczności, potwierdzonej w badaniach klinicznych.

2. Kosmetyczna przyjemność stosowania – wyciągi z alg, bogactwo ekstraktów roślinnych, delikatne cytrusowo-kwiatowe zapachy.

3. Siła i bezpieczeństwo – kompleksy amfoteryczne – unikalna technologia transportu substancji aktywnych do głębi skóry- profesjonalizm – rekomendowane wyłącznie przez specjalistów, dostępne tylko w gabinetach kosmetycznych i kosmetyczno-lekarskich.

Sposób na gładkie pięty !!!
NOWOŚĆ!!! Pedicure z kwasami Callus Peel

Wykonany przy użyciu CALLUS PEEL pedicure ma nie tylko właściwości upiększających, ale także lecznicze. Pozwala łatwo i bezboleśnie usunąć nagromadzony naskórek. Eliminuje dolegliwości związane z popękaną skórą stóp, sprawia, że nawet przesuszona skóra pięt staje się miękka i gładka.

Szybko i skutecznie, efekt po pierwszym zabiegu!
Poznajcie NOWY, REWOLUCYJNY produkt IBX System.
To pierwszy tego rodzaju produkt na świecie, chroniona patentem formuła opracowana została tak, aby chronić paznokcie OD ŚRODKA!

IBX to pierwszy tego rodzaju zabieg. Penetruje płytkę i przenika do jej wnętrza, zamiast zostawać na jej powierzchni, jak w przypadku tradycyjnych zabiegów czy odżywek do paznokci. IBX wzmacnia paznokcie od środka, sprawiając jednocześnie, że rosną mocne i zdrowe, a płytka uzyskuje piękny naturalny kolor i zdrowy połysk.

JAK DZIAŁA IBX SYSTEM:

IBX System działa w dwojaki sposób:

1. CHRONI TWOJE OPAZNOKCIE - działa, jak tarcza ochronna pod każdą stylizacją żelową / akrylową / hybrydową

2. WZMACNIA TWOJE PAZNOKCIE - działa, jak system wzmacniający i odbudowujący naturalne paznokcie

DLA KOGO:

System IBX został stworzony z myślą o tym, aby chronić naturalne paznokcie i wzmacniać je od śodka. Jest dla Ciebie, jeżeli Twoje paznokcie:

-są zniszczone od długotrałego noszenia stylizacji żelowej / tipsów
-są słabe i cienkie jak papier
-rozdwajają się i łuszczą
-mają białe plamki
-mają bruzdy
-mają jakiekolwiek uszkodzenia
-są ciągle krótkie i nie możesz ich zapuścić, bo są kruche i ciągle
się łamią.

Jeżeli dotyczy Cię którykolwiek z tych problemów
- zabieg IBX jest dla Ciebie!
2013 - kluburody.pl | Polityka Cookies

Projekt: bxmmultimedia