Fryzjer

W naszym salonie oferujemy Państwu pełen zakres usług fryzjerskich w oparciu o najnowsze trendy w doborze stylizacji włosów. Paleta farb firmy Wella pozwala na nieograniczoną możliwość koloryzacji, zapewniajac ochronę i pielegnację włosów. Nasi styliści z wieloletnim doświadczeniem biorą udział w licznych szkoleniach, doskonaląc nieustannie swoją technikę zawodową.
  dupa

PANOWIE
 
Strzyżenie męskie
Strzyżenie męskie/mycie/stylizacja
40
50
Stzryżenie męskie maszynką 30
Podcięcie grzywki 20
Cover 5 120
Broda / wąsy 20-30
 
PANIE
KRÓTKIE   ŚREDNIE   DŁUGIE      
Strzyżenie bez stylizacji  40 50 60                  
Stylizacja  40 50 60-70                  
Strzyżenie/mycie/stylizacja  50 60 70-80                 

KOLORYZACJA
(strzyzenie+czesanie w cenie koloryzacji)

     
Koloryzacja Wella 160 170 od 180             
Koloryzacja Joico 180 190 od 210     
Tonowanie 160 170 od 180           
OMBRE / SOMBRE od 160
od 180
 
od 200          
Balleyage
140
 

160
 

180 -220                

INNE
     
Trwała 130 150 180               
Fale / Loki 60 70 90-100               
Keratynowe prostowanie włosów 300 350  
450              
 
REGENERACJA  
OLAPLEX od 70 do 150
JOICO 120
MAROCCANOIL 120

*Ostateczną cenę za usługę koloryzacji ustala fryzjer podczas konsultacji.
*Ceny obowiązują od 01.01.2019r do 31.12.2019r


NOWOŚĆ w Klubie Urody !

JOICO COLOR - jedyne farby do włosów z Quadramine Complex - które posiadają dwie funkcje. Rekonstruują włosy wewnętrznie i zewnętrznie podczas procesu koloryzacji. Dzięki czemu włosy stają się zdrowe, piękne i błyszczące. Jedyna formuła która podczas koloryzacji chroni i odżywia włosy. Zawieraja śladową ilość amoniaku max 2%, są bezpieczne dla włosów.
Zaprszamy na nowy wymiar koloryzacji.NOWOŚĆ - OLAPLEX !!!
Rewolucja w koloryzacji i regeneracji włosów dostępna
w Klubie Urody

System pielęgnacji włosów OLAPLEX stosuje się w trakcie zabiegu koloryzacji w salonie. Został stworzony, aby replikować i regenerować mostki dwusiarczkowe włosów, które ulegają zniszczeniu lub zerwaniu w trakcie zabiegów chemicznych takich jak koloryzacja, rozjaśnianie, działanie wysokiej temperatury czy też poprzez uszkodzenia mechaniczne. Dzięki unikalnej, opatentowanej formule, Olaplex odbudowuje zerwane mostki dwusiarczkowe włosów sprawia, że są one zregenerowane, miękkie, gładkie i idealnie błyszczące już po jednym zabiegu. System Olaplex umożliwia radykalną zmianę koloru włosów pozostawiając je w idealnej kondycji. Dzięki zabiegowi Olaplex, znana celebrytka – Kim Kardashian zmieniła kolor włosów bez niszczenia ich struktury. Żaden z produktów Olaplex nie zawiera silikonów, siarczanów, ftalanów, DEA, aldehydów, glutenu i nigdy nie był testowany na zwierzętach.
Zapraszamy
PIELĘGNACJA MOROCCANOIL
Produkty Moroccanoil są zjawiskiem piękna, które może wszystko.

Rozpoznawalne wśród czołowych stylistów, gwiazd oraz kobiet na całym świecie, jako niezbędny element przygotowania włosów do stylizacji, bez którego żadna kobieta nie może się obejść.
Produkty Moroccanoil w sposób kompletny przywracają kondycję Twoich włosów dzięki recepcturze, która przywraca włosą utracone proteiny dla ich wzmocnienia, kwasy tłuszczowe, olejki Omega-3 i witaminy dla większego połysku oraz antyoksydanty dla lepszej ochrony.

Producenci Moroccanoil to pasjonaci zdrowych, naturalnie pięknych włosów podkreślających każdy styl, zapewniających nieskazitelność każdego kosmyka włosów. Dostarczają efektywne i innowacyjne rozwiązania w pielęgnacji włosów.

Oryginalna Kuracja Moroccanoil to rewolucyjny preparat, który stworzył nową, bazującą na olejkach, kategorię pielęgnacji włosów i samodzielnie wykreował światowy szum wokół olejku arganowego. Nadzwyczajna formuła, która jest zasadniczym podkładem do stylizacji włosów, ich odżywienia i luksusowego, wzmacniającego połysk ostatecznego wykończenia.
2013 - kluburody.pl | Polityka Cookies

Projekt: bxmmultimedia